Sakatlıklar Kervanına Klay Thompson da Katıldı!

Golden State Warriors’ın başı sakatlıklardan kurtulamıyor. Son zamanlarda Stephen Curry, David West, Andre Iguodala gibi önemli isimlerden mahrum kaldılar. Sakatlar kervanına Klay Thompson da katıldı. Thompson’ın sağ baş parmağında oluşan kırık sebebiyle 1 hafta parkede boy gösteremeyeceği konuşuluyor.

Golden State Warriors Curry’nin yokluğunda üst üste 2 maç kaybettikten sonra, bu sabah Lakers ile oynanan mücadeleden galip ayrılmayı bildi. Curry’nin ayak bileğinden sakatlanıp durduğu ve Thompson’ın parmağının kırıldığı bu dönemde Golden State’i daha zor günler bekliyor gibi görünüyor.

Golden State Warriors koçu Steve Kerr dün akşam, durumla ilgili olarak ” Stephen Curry’nin sakatlığının tekrar yaşanmaması ve sezonun geri kalanında sağlıklı bir şekilde sahalarda yer alabilmesi için sağlık ekibimiz ona 7-10 günlük bir rehabilitasyon süresini uygun gördüler.” dedi. Klay Thompson sakatlığıyla ilgili olarak ise ” Thompson kariyeri boyunca yalnızca 13 maç kaçırdı, sakatlanmasaydı bile onu bir ya da iki gün dinlendirecektir. Thompson tam bir makine gibi. ” dedi.

Golden State Warriors bu sezon 52 galibiyet ve 16 mağlubiyet aldı.

http://pota6.net/stephen-curry-ne-zaman-donuyor/

Bir önceki yazımız olan Barack Obama Oynamak İstediği Basketbol Takımını Açıkladı! başlıklı makalemizde barack obama, champions ve popovich hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir