Obradovic Büyükçekmece Maçı Sonrası Açıklama Yaptı!

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımı Başantrenörü Zeljko Obradovic, Demir İnşaat Büyükçekmece maçının ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Her maçın önemli olduğuna vurgu yapan Başantrenör Zeljko Obradovic, “Bizim için her maç önemli ve hem kendimize hem de rakibimize saygı göstermek istiyoruz. Büyükçekmece’nin durumunu biliyoruz ama yine de çok kaliteli bir takım ve her zaman sahaya savaşmak için çıkıyorlar. Bugün de çok güzel oynadılar. Onları tebrik ederim, bütün maç boyunca mücadele ettiler ve bizi zorladılar. Oyuncularıma da bugün yaptıkları her şey için teşekkür ediyorum. Bugün bulduğumuz pozisyon sayısıyla, oyuncularım gerçek anlamda oynama isteklerini ortay koydular. Tek sorunsa, birçok açık atışımızı kullanamamamızdı ve bu da basketbolun bir parçası. Oyuncularımı tebrik ediyorum, aynı şekilde rakibimizi de tebrik ederim. Güzel bir maç oldu ve taraftarlara da destekleri için teşekkür ediyorum. Gittiğimiz her salonda taraftarımızın olması bizim için gerçekten çok önemli.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Ersan İlyasovalı, 76ers Galibiyet Serisini 9 Maça Çıkardı! başlıklı makalemizde atlanta hawks, basketbol ve ersan ilyasova hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir