Fenerbahçe Doğuş’dan Final Four Açıklaması

Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic, THY EuroLeague Final Four finalinde Real Madrid’e karşı mücadele verecekleri dev maç öncesi açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe Doğuş Başantrenörü Zeljko Obradovic, THY EuroLeague Final Four finalinde Real Madrid’e karşı mücadele verecekleri dev maç öncesi organizasyonun internet sitesine açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Doğuş takımının efsanevi koçu şöyle konuştu:

“Dün gece hiç uyumadım. Neler olacağını tahmin etmek zor. Çünkü Real Madrid oldukça kaliteli ve komple bir takım. Eğer yalnızca 1 veya 2 şeye odaklanırsanız kaybedersiniz. Real Madrid gibi bir rakibe karşı mental olarak çok iyi hazırlanmalısınız. Oyunlarına 1-2 yeni şey kattılar ama Pablo Laso göreve geldiğinden beri belli bir çizgileri var. Nasıl oynamak istediklerini iyi biliyorlar. Ben tüm detaylara karşı planlarımı uygulamaya çalışacağım. Eğer bunu başarabilirsek saat 10 civarı doğru cevapları alacağız.”

Bir önceki yazımız olan THY Euroleague Sezonun Ödülleri Sahiplerini Buldu başlıklı makalemizde Alexey Shved, Baskonia ve CSKA Moskova hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir