DeMar DeRozan’dan Toronto’ya Veda!

Geçtiğimiz günlerde Kawhi Leonard takasıyla San Antonio Spurs’a giden DeMar DeRozan veda mesajı yayınladı.

DeMar DeRozan, 2009’dan bu yana formasını giydiği Toronto Raptors’tan geçtiğimiz günlerde Kawhi Leonard takasının bir parçası olarak ayrılan DeMar DeRozan, San Antonio Spurs’un yolunu tutmuştu.

DeRozan’ın takastan sonraki tepkileri dikkatleri çekmiş ve birçokları tarafından Raptors’ın kararı alış biçimi eleştirilmişti. Yıldız oyuncu, gönderilmesinin ardından kişisel instagram hesabından Raptors taraftarlarına teşekkür ettiği bir mesaj yayınladı. DeRozan, şu ifadeleri kullandı:

“Benim için ne anlama geldiğinizi kelimeler asla anlatamaz. Sizinle ilk tanıştığımızda Compton’dan gelen 19 yaşında bir çocuktum, ancak siz beni aldınız ve aranızdan birisi gibi kucakladınız. Son 9 yıldır bana gösterdiğiniz sevgi ve bağlılık nedeniyle çok müteşekkirim. Yapmak istediğim tek şey ne kadar minnettarlığımı göstermek için bana gösterdiklerinizin 10 katını size geri vermekti. Teşekkür ederim Toronto, teşekkür ederim Kanada.”

DeMar DeRozan

Bir önceki yazımız olan Sacramento Kings‘ten Fenerbahçe Formalı Paylaşım Geldi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir