David Blatt, CSKA Moskava’nın Gündeminde.

Turkish Airlines Euroleague’e üst üste ikinci sezonda da Final Four’da veda eden CSKA Moskova, baş antrenör Dimitris Itoudis ile sezon sonunda yollarını ayırmayı planlıyor. CSKA’nın gündeminde La Gazette Dello Sport’a göre David Blatt var.

Turkish Airlines Euroleague’e üst üste ikinci sezonda da Final Four’da veda eden CSKA Moskova, baş antrenör Dimitris Itoudis ile sezon sonunda yollarını ayırmayı planlıyor. CSKA’nın gündeminde David Blatt var.

NBA TAKIMLARI DA İLGİLENİYOR

Darüşşafaka ile bu sezon Eurocup’ı kazanan David Blatt, sezon sonunda takımdan ayrılacak. NBA takımlarıyla görüşmeler yapan İsrailli antrenör, şu ana her hangi bir takımla anlaşamadı. David Blatt’la adı anılan NBA takımları rotalarını başka antrenörlere çevirdiler.

Gelecek sezon için önceliğini NBA’de çalışmak olarak belirten Blatt, ABD’ye gidememesi halinde rotayı Avrupa’ya çevirecek. Öte yandan CSKA Moskova yönetimi David Blatt’la görüşmek için sezon sonunu bekliyor. VTB Liginde mücadelesine devam eden CSKA Moskova, sezon sonunda Itoidis’le sona eren anlaşmasını yenilemeyecek.

CSKA’NIN GÜNDEMİNDE JASİKEVİCİUS’DA VAR

CSKA Moskova takımı, Zalgiris Kaunas’la Euroleague üçüncülüğü başarısı gösteren Aarunas Jasikevicius’u da gündemine aldı. Zalgiris Kaunas, başarılı antrenörü göndermek istemiyor. Fakat Euroleague Final Four üçüncülük maçının ardından Zalgiris Kaunas başkanının yaptığı açıklama kafaları karıştırdı. Zalgiris başkanı Paulius Motiejunas, yaptığı açıklamada, “Gelecek sezon için Jasikevicius’tan yana bir problem yok. O kalmak istiyor. Ama Final Four’da yendiğimiz takım hakkında şüpheliyim.” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Fenerbahçe Doğuş'dan Final Four Açıklaması başlıklı makalemizde ahmet düverioğlu, basketbol ve Boby Dixon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir